SKŁAD

monika1MONIKA

Wokalistka z ogromnym doświadczeniem, posiadająca niezwykle przejrzystą barwę głosu i szeroką skalę. Absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. H. Melcera w Kaliszu. Żaden repertuar nie jest jej straszny, przez to często sięga po utwory takich gwiazd jak Celine Dion czy Whitney Houston ;)


wojtek1WOJTEK

Manager zespołu, wokalista oraz klawiszowiec. Jest absolwentem Szkoły Muzycznej YAMAHA, gdzie przez lata doskonalił swoje umiejętności wokalno-instrumentalne. Posiada spore doświadczenie estradowo-sceniczne. Od lat z sukcesem prowadził grupy muzyczne takie jak “The Beat-Band” oraz “Qulturalni”. Współpracował z wieloma zdolnymi muzykami. Interesuje się muzyką, reżyserią dźwięku, filmem i fotografią.


BARTOSZ

Gitarzysta, wokalista, wodzirej. Gitara to jego największa pasja. Od lat doskonali grę trenując z najlepszymi muzykami w Polsce. Wulkan energii – każda solówka w wykonaniu Bartka pozostaje na długo w pamięci.


chlopaki1OPCJA DODATKOWA – SAKSOFONIŚCI ARTUR, ŁUKASZ & DAMIAN

Współpracujemy wymiennie z kilkoma saksofonistami. Wszyscy Panowie są absolwentami Akademii Muzycznych. Muzyka jest zarazem ich pasją, jak i sposobem na życie. Przekłada się to na ich grę, która jest po prostu niesamowita! Podczas “solówek” reszta zespołu musi być przywiązana do sceny, ponieważ sama najchętniej zaczęłaby tańczyć!